Contact Us

8801 Davis Blvd, Keller, TX 76248

Keller, TX | 18,700 sq. ft. | $ 15,583.33/mo

Space Available: 18,700 sq. ft.
Type: Industrial - Warehouse
Est. Rent: 0.83/SF/Month

 

 

Details on Landlord incentives and special offers

3001 Meacham Blvd3001 Meacham Blvd
Fort Worth, TX
Office
Office Building
6,321
sq. ft.
2505 N Hwy 3602505 N Hwy 360
Grand Prairie, TX
Office
Flex Space
1,784
sq. ft.
1901 North Highway 3601901 North Highway 360
Grand Prairie, TX
Office
Office Building
4,572
sq. ft.
2100 N HWY 3602100 N HWY 360
Grand Prairie, TX
Office
Office Building
8,525
sq. ft.
1101 W Royal Ln1101 W Royal Ln
Irving, TX
Office
Office Building
75,000
sq. ft.
2080 N State Highway 3602080 N State Highway 360
Grand Prairie, TX
Office
Office Building
2,610
sq. ft.
8605 Freeport Pky8605 Freeport Pky
Irving, TX
Office
Office Building
23,169
sq. ft.
5001 Statesman Dr5001 Statesman Dr
Irving, TX
Office
Office Building
46,155
sq. ft.
6140 Precinct Line Rd6140 Precinct Line Rd